לראשונה בישראל

גרנט קרדון, מאמן השיווק והמכירות
המוביל בעולם בוובינר

כוונו למקום גבוה פי 10 מהמקום בו אתם נמצאים כרגע,והתחילו במסע לעבר הגשמת שאיפותשחשבתם עד כה שאינן אפשריות, בכל תחום בחייכם…

יום רביעי | 14.10.20 | בשעה 21:00

הירשמו לוובינר עכשיו והתחילו במסע אל ה-

לראשונה הירשמו והתחילו במסע המדהים שלכם

עם מה תצאו מהוובינר

הבנה על מהי הצלחה עבורך

כל ה"אי הצלחות" נובעות מהגדרה שגויה של מהי הצלחה עבורך. בוובינר נלמד כיצד להגדיר הצלחה אישית וכיצד לתכנן מסע מוצלח לעבר השגתה.

מיגור קיבעונות פיננסים

כל הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו, כשאנחנו לא מצליחים פיננסית, הופכים לקבעונות שתוקעים הצלחה עתידית. בוובינר נמגר כל קבעון שגוי כך שהמסע בהמשך,יהיה יעיל הרבה יותר.

מטרות חדשות

בוובינר נבין כיצד להגדיר מטרות שהן אכן מקדמות אותך ליצירת העושר, עליו קרדון מדבר. נבין, כיצד תירוצים שאנו מספקים לעצמנו, תוקעים אותנו מלהגיע למטרות

איך רותמים את עצמנו למטרות גדולות

נלמד שכדי להתקדם משמעותית, ייתכן ותצטרך לוותר על גישה או חינוך כוזב שקיבלת בנושא. ללא ויתורים על קיבעונות שאינם מקדמים, הקצב יהיה איטי מידי.

סיבות לכישלון

נכון שלומדים מכשלונות.לעיתים אנחנו גם נעצרים בגלל כשלונות, ומסבירים לעצמנו שכך כנראה הדבר אמור לקרות. בוובינר, נלמד מהן הסיבות לכשלון שביצירת העושר, וכך נוכל להשיג הצלחות מהר יותר.

לשמור על מחוייבות לאורך זמן

במירוץ אחר השגת המטרות, המציאות זורקת לנו אתגרים. לעיתים, אתגרים מורכבים לאורך המסלול, גורמים לנו לנטוש מטרות חשובות. בוובינר נלמד על האתגרים וכיצד להתכונן להם מראש.

מנחה: נועם שפלטר

במשך 20 שנה אני חוקר ומנגיש לקהל את עולם ההתפתחות הפיננסית והאישית. כאשר נתקלתי בתכניות הלימוד של קרדון, וראיתי כיצד הן מייצרות צמיחה אמיתית, החלטתי להנגיש אותן לקהל בארץ

למי הוובינר מתאים?

לכל אדם החל מגיל 18 ועד 120 המעוניין לגלות ולצעוד בדרךשל חיי 10X על פי גרנט קרדון

קצת על גרנט קרדון

סופר רבי-מכר של הניו יורק טיימס, 7 רבי מכר, אשר תורגמו ל-20 שפות.קרדון הקים 5 חברות עם פורטפוליו נכסים בשווי 1.7 מיליארד דולר, אשר מטרתן להעניק לציבור ידע מעשי ומדויק לצמיחה בעולמות העושר והפיננסים, מכירות ונדל"ן.על פי קרדון, "הצלחה מסחררת נמצאת מעבר לתחומים של פעולות נורמאליות. לא ניתן להיות בינוני ולהשיג הצלחה כבירה."

הירשמו והתחילו במסע המדהים שלכם

נגישות