איפה כדאי להשקיע בנדלן בארהב

אז כבר הבנו שמישראל כנראה לא תבוא הבשורה ואת ההשקעות הראשונות שלנו בנדל"ן עדיף לעשות בחו"ל. ואם כבר ללכת על חו"ל אז למה לא להגשים את החלום האמריקאי? אספנו לכם כמה מקומות בארה"ב שממש כדאי לכם להכיר, בעיקר אם אתם בדרך להשקעה הראשונה שלכם.

ברקלי – קליפורניה

בטח שמעתם על ברקלי, בהקשר של אחת האוניברסיטאות הנחשקות בארה"ב, אבל היא גם מקום די טוב להשקעות נדל"ן. העיר שוכנת במחוז אלמיאדה שבה נמצא מרפץ סן פרנסיסקו המוכר. ברקלי משתייכת לאחד המקומות העירוניים של סן פרנסיסקו, קליפורניה ונחשבת לאחת הערים הליברליות בארה"ב.
בגלל התכונות המיוחדות האלו של ברקלי, היא הופכת אט אט לאחד המקומות הנחשקים באזור קליפורניה.

 

איפה כדאי להשקיע בנדלן בארהב

יוסטון – טקסס

העיר הגדולה ביותר שבטקסס ארה"ב. והרביעית בארה"ב כולה, מה שאומר שהיא תמיד נמצאת בהתפתחות, דבר מעולה למשקיעים. כלכלת יוסטון מהווה חלק משמעותי בתחום האנרגיה של ארה"ב כולה. מבחינת אוכלוסייה בעיר נחשבת למגוונת במיוחד והנמל השוכן בה הוא מהמובילים בארה"ב. יוסטון נחשב לעיר עולם ומתברגת במקומות גבוהים כשמדובר על עסקים וסחר בין לאומי.
כל התכונות הללו, הופכות את יוסטון טקסס לאחד המקומות השווים ביותר להשקעה עם תשואות גבוהות במיוחד.

קייפ קורל – פלורידה

קייפ קורל היא העיר הגדולה ביותר במחזור לי שבפלורידה. קייפ קורל קיבלה מעמד של עיר בשנות ה-70 ומאז היא בצמיחה מתמדת. מפני שהעיר הזאת עוד לא מיצתה את פוטנציאל הצמיחה שלה, ההשקעה בפלורידה היא הזדמנות נהדרת.

ג'קסונוויל – פלורידה

העיר הגדולה ביותר ממדינת פלורידה, מדובר על עיר נמל חשובה ומשמעותית בפלורידה, לצד העובדה שהיא מרכז תיירותי משמעותי באזור.
בגלל גודלה של ג'קסונוויל והייחודיות שלה, ניתן למצוא הזדמנויות נדל"ן משתלמות במיוחד.

לפגישה וקבלת פרטים השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם!

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל