קליבלנד-השקעה במשרדים

קליבלנד, אוהיו שוכנת לחופו הדרומי של ימת ארי, כ -100 ק"מ מערבית לגבול עם פנסילבניה. מרכז העיר קליבלנד חווה התעוררות מחדש בשנים האחרונות, עם פיתוח מוערך של 19 מיליארד דולר של פרויקטים שהושלמו או תוכננו בעשור האחרון. שיעורי התפוסה עומדים על 98% ומכירות הבתים עולות ב-12% מדי שנה.

מבחינת הנדל"ן המסחרי , קיימת מגמת עלייה בארה"ב. ככל שהשווקים מתהדקים, מוקדשת תשומת לב רבה יותר לשווקים משניים, כמו אזור קליבלנד רבתי. קונים, מוכרים ואפילו בעלי קרקעות עשויים להרוויח מהמהלך ככל שהביקושים עולים ושיעורי פנוי  הנכסים יורדים. עם זאת, היכולת לנצל את המצב הנוכחי של שוק הנדל"ן המסחרי תלויה באופן שבו הם מנהלים את העסקה. לכן חשוב מאוד להסתייע במומחים שמכירים את השוק. רכישת משרד והשכרתו היא ההשקעה ה"קלה ביותר". המשקיע רוכש משרד במטרה להחזיקו ולהכשירו וליהנות משכירות הנכס לאורך תקופה ארוכה. במקרה זה, המשקיע אינו צריך לתמחר את עליית ערך הנכס אלא רק את תשואת השכירות אותה יקבל מההשקעה.

 

לכן, אנו רוצים להכיר לכם היום את אחד מפרויקט הדגל שלנו "Reflections Building"- רכישה של בניין משרדים מניב בקליבלנד, אוהיו.

 

מה מיוחד בפרויקט ומה הוא מעניק לכם?

  • בניין בעל שלוש קומות וברמה גבוהה מאוד
  • ממוקם בשטח של 33 אלף סקוואר פוט- במרכזה של אחת הערים המתפתחות ביותר בארצות הברית
  • הבניין בן 22 שנה, ומאוכלס בכ-90% ממנו ע"י בנקים, משרדי עורכי דין, וחברות גדולות נוספות
  • שכ"ד נאה מאוד
  • מושכר על בסיס חודשי עם חוזים ארוכי טווח, ובנוסף מתוכננת השבחה להעלאת ערך הנכס לשם מכירתו ברווח
  • הנכס יניב שכ"ד קבוע לאורך מספר שנים ובסופו של דבר יימכר, ויחזור אליכם עם תשואה גדולה יותר!

 

 

חברת אינווסטו פועלת כ"בית להשקעות בנדל"ן" אשר עוסקת בניהול תיקי משקיעים באפיקים נדל"ניים שונים, בעיקר בחו"ל, ויוזמת פרויקטים חדשים מסוגים שונים באזורי ביקוש נבחרים בלבד ובליווי שותפים מקומיים. בכך, ניתן מענה מדויק לצורך הנקודתי בכל שוק ושוק בו אנו פועלים. החברה מיישמת את עקרונות ההשקעה של בתי ההשקעות ה"מסורתיים" תוך שימת דגש על הליך הכרת הלקוח יחד עם התאמה הוליסטית ליכולותיו הכלכליות, צרכיו, מטרותיו ורצונותיו לצורך השאת תשואה מקסימלית בניהול תיק השקעות הנדל"ן שלו. החברה דוגלת במקצועיות ללא פשרות ושירות אישי לכל לקוח. בעלי החברה מעורבים בכל תיק לקוח ונפגשים באופן אישי עם המשקיעים לצורך בניית תיק ההשקעות שלהם. 

 

אנחנו עומדים לרשותכם, כל יום ובכל שאלה, ונציגינו ישמחו לשוחח איתכם ולספק לכם מידע בנוגע לעסקאות שלכם.

 

בריאות ובשורות טובות לכל עם ישראל.
אוהד ארד ונועם שפלטר, מייסדים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל