נדלן בימי קורונה

לקוחות יקרים,

 

בשבועות האחרונים נכפתה עלינו מציאות חדשה. העולם כולו עובר טלטלה וישראל נמנת אף היא בין המדינות המתמודדות עם המגפה הגלובלית שפרצה.

ראשית אנו קוראים לכלל הציבור להישמע לכלל ההנחיות של גורמי הבריאות והביטחון. הצעדים המחמירים והקפדניים שהוטלו על כולנו נועדו בראש ובראשונה להגן על חיי אדם, למנוע הדבקה ותחלואה. בסופו של דבר, הבידוד והאכיפה בנושא יובילו לפתרון: עצירה של וירוס הקורונה וחזרה לשגרה הישנה והמוכרת כמה שיותר מהר. ככל שלומדים יותר על הנגיף, מתקרבים למטרה, ועיני העולם נשואות למכוני המחקר בציפייה למציאת הפתרון. אין לנו ספק שמדובר בתקופה קשה שתחלוף, המגפה תבלם והחיים יחזרו למסלולים. שמרו על ההנחיות ותצילו נפשות.

יחד עם זאת כולנו ממשיכים לצרוך, להתקיים, לחיות ולבצע פעולות כבעבר, ולדאוג לעתיד, אם כי, במשנה זהירות.

העולם משתנה והשווקים מגיבים בירידות ועליות: המט"ח, מניות חברות הביטוח, הבנקים והמדדים המובילים בארץ ובעולם-כולם מושפעים. אין מגמה ברורה, מה שמאפיין תקופה של אי וודאות. משקיעים רבים מודאגים משוק ההון, ואכן לא קשה להבין אותם כשהמגמות משתנות מיום ליום, אדום לירוק, ירוק לאדום.

 

 

השקעות חכמות בתקופת כלכלת אי ודאות

חברת אינווסטו פועלת כ"בית להשקעות בנדל"ן" ובימים כאלה היא משמשת כבית חם שידריך אתכם להשקעה הנכונה ביותר שתניב בעבורכם השקעה מניבה בכל מצב חוסר הוודאות בו אנו נמצאים.

כן. זה אפשרי! בדיוק בגלל מקרים כאלו אנחנו קיימים. השקעות אלטרנטיביות, והשקעות נדל"ן בפרט, צומחות בעיתות משבר! הן מוכיחות שאסור לסמוך על שוק ההון התנודתי. יתרה מכך, הורדת הריבית בארה"ב בתחילת מרץ, הופכת את המשכנתא בעסקאות שהחברה מציאה לאטרקטיבית וכדאיות, כך שהמשקיעים הם המרוויחים הגדולים. מאז ומתמיד ריבית נמוכה בכלל והורדת ריבית בפרט הן מנוע הצמיחה של המשק, בדגש על שוק הנדל"ן. כך נוצר מצב שמשקיעי נדל"ן בארה"ב מרוויחים מהסיטואציה שנוצרה בתנאי מימון זולים יותר – גם עבורנו כמשקיעים, במשכנתאות הרכישה והלוואות הבנייה, וגם ללקוחותינו האמריקאים – רוכשי הבתים. ושוב, המשקיעים הם בסופו של דבר מי שמרוויחים את הפער שנוצר מהורדת הריבית.

עסקאות שקיימות על השולחן הפכו לרלוונטיות ואטרקטיביות יותר מאי-פעם – וזה לא פחות ממדהים!

לכן, גם בתקופה זו, אנחנו ממשיכים להיות השקעה שקופה, יציבה, רווחית ומוכחת. לכם רק נותר לשמור על עצמכם, אנו נשמור על השקעותיכם.

טיפ שלנו למי שנמצאים כבר בתוך שוק הנדל"ן- שיקלו צעדיכם ואל תבצעו מהלכים פזיז מתוך בהלה. זכרו שמשקיעים נבונים ומנוסים נהנים מהפאניקה, עכשיו זה הזמן הנכון והמומלץ ביותר להיכנס להשקעות למי שכספו נזיל.

 

אנחנו עומדים לרשותכם, כל יום ובכל שאלה, ונציגינו ישמחו לשוחח איתכם ולספק לכם מידע בנוגע לעסקאות שלכם.

 

חג פסח שמח לכל בית ישראל, ביחד ננצח את הכל.

בריאות ובשורות טובות לכל עם ישראל.
אוהד ארד ונועם שפלטר, מייסדים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל