השקעה בחול-מדוע נדלן, מדוע עכשיו

לקוחות יקרים,
אנחנו רוצים לדבר אתכם היום על העבר וההווה ואיך אנחנו משלבים בין שניהם ולומדים מדוע להשקיע דווקא בנדל"ן, דווקא עכשיו, בזמנים קשים אלה.

ראשית נדל"ן הוא מצרך בסיסי המספק מקום מגורים ועונה על צורך קיומי של מחייה. משנה לשנה, יש יותר ויותר אנשים אשר צריכים קורת גג. שנית, גם בזמני משבר בתקופות מסוימות שנדמה כי מחירי הנדל"ן מתרסקים, ההיסטוריה וגם ההווה מראים כי בתוך כ-5-10 שנים שלאחר המשבר, שוק הנדל"ן ימשיך לפרוח ולשבור שיאים. ישנם מקומות בהם מחירי הנדל"ן נמצאים בעלייה מתמדת, משמעותית ורציפה. זה קורה כמעט בכל שוק, בישראל ובחו"ל.
זכרו, נדל"ן הוא העסק היחיד שנמצא כמעט תמיד במגמת עלייה!

להשקעה בנדל"ן יש מספר רחב של יתרונות:

1. התעשרות משמעותית.

נדל"ן הוא תחום שקל להיכנס אליו ולהתמצא בו במהירות בהשוואה לתחומי השקעה אחרים. בנוסף, מדובר בתחום סולידי (יחסית) אשר הפעולות בו לרוב הן בינוניות וארוכות טווח. התחום אינו מחייב עיסוק רב או מגע שוטף, לעיתים לתקופות ארוכות מאוד. מנכס טוב ומניב ניתן לצפות לתשואות קבועות ללא השקעת זמן. לחלופין, בעסקה שנעשית ברכישה מוצלחת, אפשר לקוות לרווח נאה במועד המכירה.

2. נדל"ן תמיד ישאף לשמור ולהעלות את ערכו.

לכן בעסקה של רכישת נדל"ן שנבדק ושנרכש באופן מושכל, קשה להפסיד. הוא לא חסר סיכון, אבל בדרך כלל נמוך יותר.

3. רכישה בפעולת "מינוף"-מכספי הבנק באמצעות הלוואות או משכנתא.

צעד זה מאפשר לבצע עסקאות בהיקף גדול הרבה יותר מהסכום שיש לנו בפועל.

4. הרווח הינו נגזרת ישירה של גובה ההשקעה.

 

הרווחים מנדל"ן עשויים להיות גבוהים וחסרי פרופורציה לכספים שהושקעו על ידיכם או כספים המצויים בכיסכם. עסקת נדל"ן טובה יכולה להכפיל ולשלש את הונכם האישי פי כמה וכמה.

5. "אי של יציבות" בעולם ההשקעות.

בעלות בנדל"ן תקנה לכם עוגן כלכלי, בין אם מדובר בעסקה ארוכת טווח לצורך הנבת תזרים חודשי קבוע, ובין אם בהשקעה קצרת טווח להפקת רווחים מהירים מעסקה.

אחת הדרכים הכי מומלצות להצליח בנדל"ן, למרות כל המגבלות, היא להשקיע בחו"ל. חלק מהסיבות בגינן ישראלים רבים יוצאים להשקיע בנדל"ן מעבר לים הן רגולציה מכבידה בישראל על תחום ההשקעות, עלויות נכסים נמוכות באופן יחסי שאינן מצריכות לקיחת מימון כגון משכנתא, כמו גם ענייני מיסוי. בארצות הברית, לדוגמא, לאור מחירי כניסה אטרקטיביים בשוק שגדל באופן יציב ובריא כעשור לאחר המשבר, ניתן באפיקים מסוימים לרכוש נכסים בהון עצמי בלבד, ללא צורך במימון חיצוני.

השקעות נדל"ן בחו"ל מחייבות הבנה של השווקים בהם מעוניינים לפעול, היכרות עם נציגים מקומיים והבנה של התמחור המקומי, כולל שיקולי מיסוי. לכן, חשוב לפעול בהשקעות מעבר לים עם מומחים אשר מכירים את השוק המקומי ויכולים לייעץ או להוביל את ההשקעה המבוקשת.

חברת אינווסטו מתמחה בכך. לכן, אנחנו עומדים לרשותכם, כל יום ובכל שאלה, ונציגינו ישמחו לשוחח איתכם ולספק לכם מידע בנוגע לעסקאות שלכם.

 חג פסח שמח לכל בית ישראל, ביחד ננצח את הכל.

בריאות ובשורות טובות לכל עם ישראל.
אוהד ארד ונועם שפלטר, מייסדים

 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל