ההשקעה הכי טובה בעולם

הכירו את השקעת הנדל"ן הבאה שלכם: העיר Cape Coral בפלורידה. עיר יפהפייה במיקום מושלם שמובילה במדדי הצמיחה, נהנית מביקושים גבוהים ומציעה לכם עסקה מהירה עם תשואה דו-ספרתית צפויה, על מגרש פרטי בלב העיר הרשום על שמכם בטאבו עם אפשרות לבנייה מיידית ב"עסקת חבילה" מגובשת ואטרקטיבית. ומתי האקזיט? בתוך כשנה בלבד!

יותר ויותר ישראלים נותנים לכסף שלהם לעבוד עבורם
רכישת דירה בישראל היא חלום המתרחק במהירות. ההון העצום הנדרש לרכישת דירה למגורים או להשקעה, פוטנציאל השבחת הנכסים אשר מתקרב למיצוי והיעדר אלטרנטיבות השקעה ראויות, מובילים ישראלים רבים להשקיע את כספם בנדל"ן ביעדים שונים מעבר לים.

מסתבר שהישראלים לא טיפשים. רבים כבר מבינים שבמחירים של היום, לקנות דירה כדי לגור בה ולהתחייב ל-30 שנות משכנתא חונקת, זאת ממש לא אופציה חכמה. יחד עם זאת, גם קניית דירה "להשקעה" עם הלוואה בעלות של 4.2% ריבית שנתית על נכס ש"מניב" (במקרה הטוב) תשואה של 3.6% בשנה, זו לא עסקת נכס אלא עסקת נטל!

אך המניע האמיתי של הישראלים להשקעות אלו, מסתתר ברובד עמוק יותר…
תוחלת החיים הנמצאת בעליה מתמדת (בקרוב, "עד 120" כבר לא תהיה ברכה חסרת בסיס), יחד עם הקשיים האקטואריים של קרנות הפנסיה, השחיקה הדרמטית בכספי הפנסיה והגירעונות העצומים הצפויים בביטוח הלאומי, הם סימנים ראשונים ומדאיגים לכך שעם הפרישה לגמלאות, רבים יחוו פגיעה דרמטית בהכנסה הפנויה וברמת החיים. מסתבר שמערכות מסואבות אלו לא לקחו בחשבון שתוחלת החיים בישראל חזקה מכל חישוב סטטיסטי…

לכן, אין זה מפתיע שהישראלים אשר מזהים כבר היום את העתיד הפיננסי העגום האורב להם מעבר לפינה, שולחים את הכסף שלהם לעבוד עבורם, מגדילים את ההכנסה והחסכונות ורוכשים נכס להשקעה בארה"ב.

אחד מאפיקי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בעולם ההשקעות, ובנדלן בארה"ב בפרט, הם המגרשים והפרויקטים הממוקמים בעיר המדהימה קייפ קורל.

קייפ קורל בפלורידה – נבחרת מגזין Forbes
העיר קייפ קורל השוכנת לחופי מפרץ מקסיקו שבדרום-מערב פלורידה, היא יעד מבוקש למשקיעי נדל"ן נבונים ולא במקרה: קייפ קורל דורגה השנה ע"י מגזין Forbes כאחת הערים הצומחות ביותר ברחבי ארה"ב במגוון פרמטרים: מקום 1 בקצב צמיחת האוכלוסייה בכל הערים בארה"ב, מקום 2 בקצב הגידול במקומות התעסוקה, מקום 11 בצמיחה בשכר ואת הנתון המעניין ביותר השארנו לסוף… קייפ קורל ממוקמת במקום ה-25 האטרקטיבי, בקצב עליית מחירי הבתים בארה"ב כולה!

קייפ קורל – "ונציה של חגורת השמש"
קייפ קורל, מהגדולות בערי פלורידה, היא עיר צעירה ומתוכננת שהוקמה לפני 60 שנה בלבד. העיר מהווה בית לאוכלוסייה אמידה המונה יותר מ-200,000 תושבים, אנשי עסקים, עצמאיים ושכירים, בעלי הכנסה שנתית גבוהה מהממוצע בפלורידה.

כפי שמעיד שמה, קייפ קורל שוכנת על חצי אי שתעלות מים פסטורליות, מלוחות ומתוקות, חוצות אותו לאורכו ולרוחבו ונושקות לחצרות הבתים. תכנון מתקדם זה, הפך את העיר למוקד משיכה לחובבי הספורט הימי והדיג ולאוהבי החיים הטובים.

בנוסף, מיקומה המושלם של קייפ קורל על שפת מפרץ מקסיקו בחלקה הדרומי של ארצות הברית, בלב "חגורת השמש", מושך אליה תושבים חדשים רבים: משפחות צעירות שמאסו באקלים הקר של מרכז ארה"ב וצפונה, משפחות שעשו רילוקיישן לעיר הנמצאת בצמיחה מהירה ומציעה אינספור אפשרויות תעסוקה, גמלאים מבוססים המחפשים איכות חיים גבוהה במזג אויר נעים ומשקיעים מכל רחבי העולם וביניהם, לקוחותיה של investo.

Investo יוזמת ובונה ב-Cape Coral
חברת investo – המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות נמצאת בבעלותם של עורכי הדין והיזמים נועם שפלטר ואוהד ארד – מומחים עתירי ניסיון בהשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל. החברה החלה את דרכה כמחלקת השקעות אלטרנטיביות בחברת תכנון פיננסי מהמובילות בישראל ללקוחות פרימיום בלבד, אשר פתחה את שעריה לקהל המשקיעים הרחב.

investo מלווה משקיעים מכל שכבות האוכלוסייה: החל מאנשי עסקים ועובדי היי-טק המעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם, דרך משפחות צעירות ורווקים המבקשים להתבסס כלכלית, פורשים המעוניינים למנף את הונם ועד חברות מעולם הביטוח וה Family office-המחפשות אפיקי השקעה אטרקטיביים.  

"כבית השקעות הפועל כיזם במספר מדינות בארה"ב", מסביר אוהד ארד מבעלי investo, "אנו עונים על הביקוש הקיים בקרב הציבור האמריקאי ומתמקדים בבנייה חדשה, במרכזי ערים, בעסקה שכוללת את שלושת מרכיבי התשואה: עליית ערך, השבחה והכנסה חודשית."

רכישת מגרשים לעליית ערך החל מ-10,000$
לאחר שהמשקיע בוחר מגרש בשוק (ממוכר פרטי), investo מנהלת את הליך רכישת המגרש מבעליו ומעבירה אותו על שם המשקיע בטאבו האמריקאי וזו הנקודה שבה המשקיע כבר עשה את ה"אקזיט" הראשון בעסקה – מחירי המגרשים עולים מיום ליום לאחר עשור בו לא היה כמעט סחר במגרשים, כי לא היתה דרישה לבנייה חדשה, אך המגרשים עדיין רחוקים משווים האמיתי. לדוגמא, מגרש שנמכר בשנת 2005 לפני המשבר ב-150,000$, נרכש בתחילת שנת 2018 ב-11,000$ ונמכר היום סביב ה-19,000$ וממשיך לטפס מעלה – הפוטנציאל ברור. ניתן היום לרכוש מגרשים, לא לגעת בהם שנתיים-שלוש, ואז לבדוק אם עליית הערך מספיקה – ולמכור. ייתכן שמחירם יוכפל וישולש בתקופה קצרה מאד.

אפשרות לבנייה עם אקזיט מגולם במחיר
מכיוון ש- investoנמצאת בקשרים עסקיים ענפים עם קבלנים מקומיים מובילים ונהנית מיתרון לגודל, עלות הבניה שאנו מקבלים נמוכה ב-25-30% ממחירי השוק. בתום הבניה, אנו מוכרים את הבית עבור המשקיעים הנהנים מרווח יזמי נאה. עליית ערך הקרקע, שווי הנכס ו/או השכרת הבית למינוף חוזר – זה כבר הבונוס למשקיע המעוניין בכך". החברה בונה תיק השקעה למשקיע שיכול להסתכם במגרש אחד לעליית ערך (השקעה מאד נמוכה), ויכול להגיע למספר מגרשים, לעליית ערך ולבנייה בטווחי זמן שונים, השכרה של הבתים או מכירתם, וזה רק בקייפ קורל. כמובן שאפשר לשלב עם עוד השקעות במדינות נוספות בארה"ב.

השקעה בטוחה בקייפ קורל – בלי לצאת מהבית
חברת investo מנהלת עבור המשקיעים את תהליך הרכישה, הרישום בטאבו, הבניה והמכירה ומספקת להם בטוחות איכותיות: הקרקע והנכס נרשמים על שם המשקיע ואילו סכום ההשקעה נותר בחשבון נאמנות המנוהל בארץ. התשלומים מועברים לגורמים המעורבים בהתאם לקצב התקדמות העסקה: החל מרכישת המגרש ורישומו המהיר בטאבו ולאורך שלבי הבנייה השונים, לאחר שאושרו ע"י מפקח המחוז – כפי שמחייב החוק בארה"ב. תהליך הבניה כולו מתועד ע"י צוות investo בשטח ונשלח למשקיעים שלנו בזמן אמת. משקיעים המעוניינים בכך, מוזמנים לבקר במגרש או בנכס במהלך בנייתו ולעקוב מקרוב אחר התקדמות פרויקט הבנייה.

תשואה דו-ספרתית תוך שנה
"תהליך הבנייה בארצות הברית בכלל ובפרויקטים של investo בקייפ קורל בפרט, מאוד מהיר" מסביר נועם שפלטר, מבעלי investo, מרצה כלכלי-פיננסי בכיר ומייסד-שותף ביותר מ-10 חברות מצליחות בישראל, "היתר הבנייה ניתן לרוב בתוך שבועות ספורים ותהליך הבנייה של בית עשוי בלוקים, כנדרש בפלורידה, אורך כ-6 חודשים בלבד. כלומר, השקעה של כ-170,000$ המשמשת לרכישת המגרש, להוצאת ההיתרים ואגרות הבנייה ולבניית הבית, צפויה להניב למשקיע ערך מכירה של כ-230,000 דולר. המשמעות היא שתוך שנה, המשקיע מייצר תשואה לפני מס שבישראל היה יכול רק לחלום עליה. אנו למעשה עוזרים למשקיע להפוך ליזם, על כל הרווחים היזמיים הכרוכים בכך. משקיע אשר לא מחפש את ה"אקזיט" ומעוניין להמשיך ולהחזיק בנכס, יכול להשכירו באמצעות חברת ניהול נכסים מקומית עימה יש לנו קשרים מצוינים וליהנות, בנוסף לעליה בערך הנכס שבבעלותו, מהכנסה קבועה משכר דירה"

הצטרפו למשקיעים ב-Cape Coral שכבר נהנים מההשקעה הטובה בעולם. 

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל