קייפ קורל - פלורידה​

בנייה בקייפ קורל, פלורידה

שם הפרויקט: בניית Single Family House בקייפ קורל – פלורידה

עיר ומדינה: קייפ קורל, פלורידה, ארצות הברית

מהות הפרויקט: רכישת דונם קרקע בלב העיר, בניית בית פרטי ומכירתו לשוק המקומי.

משך הפרויקט: כ-14 חודשים.

השקעה מינימלית: החל מ-55,000 $ 

על הפרויקט:
רכישת מגרש בשטח 1 דונם, זמין לבנייה מיידית בלב אחת הערים היפות והצומחות בארה"ב – העיר הצומחת ביותר בארה"ב עפ"י מגזין "פורבס" בשנים 2016, 2017 ו-2018. מדובר במגרשים שנסחרו בשנים שלפני המשבר בסכומים של 130,000-170,000$ והם בדרכם שוב, למעלה. העסקה המוצעת כוללת גם את בניית הבית.

המגרש נרשם בטאבו האמריקאי על-שם הרוכש הפרטי או קבוצת משקיעים, לרבות תעודת ביטוח לעסקה. בנוסף, אנו מספקים צילומי אוויר וסרטון וידאו סמוך למועד העסקה.

עלות בניית בית למשקיע נמוכה משמעותית ממחירי השוק וזאת הודות לעסקה שלנו מול הקבלן המקומי עימו אנו עובדים בבלעדיות. הרווח בעסקה נוצר כבר ברכישת הקרקע והחתימה על הסכם הבניה מול הקבלן. בשנת 2019 חתמנו על הסכם שיתוף פעולה בלעדי עם אחד הקבלנים הגדולים והוותיקים באזור. ניתן לבחור מודל לבנייה מבין שלושת המודלים המאושרים על ידנו (היתר בנייה מתקבל בתוך כחודש ימים), ולאחר הבנייה שתימשך מספר חודשים עד למכירתו. במכירה יבואו לידי ביטוי הרווח היזמי וכמובן, עליית ערך הקרקע.

השותף המקומי:
חברה קבלנית ותיקה (למעלה מ-25 שנות בנייה) שהינה בבעלות פרטית ומתמקדת בתחום הבנייה למגורים בקייפ
קורל, ובונה כ-60 בתים בשנה, במודלים שונים, כאשר מאחוריה רקורד מרשים של מעל 3,000 בתים. בשיאה, היתה הנסון חברת הבניה השנייה בגודלה ב-Lee County.
ניסיונן של חברת הבנייה וחברת השיווק המקומית מאפשר לנו לזהות את מגמות הביקוש בעיר ולגבש את העסקאות
הנותנות מענה מדויק לצרכי השוק והמגמות המשתנות.

על האזור: 
קייפ קורל היא העיר המתפתחת ביותר בדרום-מערב פלורידה על חוף מפרץ מקסיקו, והצומחת ביותר בארה"ב עפ"י מגזין "פורבס" בשנים 2016, 2017 ו-2018. העיר בעלת קצב גדילה והגירה חיובית של מעל 6,000 איש לשנה, תושבים רבים ועשירי ארה"ב עוברים בשנים האחרונות לפלורידה ולקייפ קורל על מנת להנות בנוסף מהטבות המס במדינה. בשנת 2018 העיר דורגה במקום ה-1 בקצב גדילת האוכלוסייה וכן מקום 1 בתמ"ג לנפש בכל רחבי ארה"ב!!! מדדים אלה יוצרים ביקושים גבוהים מאד לבנייה חדשה בעיר, שבה חיים כיום כ-200,000 תושבים עם קצב התפתחות מואץ של מקומות תעסוקה, ותיירות רבים. העיר, אשר מתפתחת מדרום לצפון, מחזיקה בתכנית מתאר מסודרת והפיתוח ניכר בשטח. קייפ קורל הינה העיר השנייה בעולם(!) אחרי ונציה (איטליה) ביחס של מים לתושב, עם תעלות מים מלוחים ומתוקים באורך כולל של כ-650 ק"מ!
הבתים בעיר הינם פרטיים (סינגל פאמילי האוס), על שטח קרקע עצום (כדונם לבית) עם אפשרות לבריכת שחייה פרטית בכל בית, ואלו הממוקמים "על המים" נהנים מגישה לתעלות עם סירות או יאכטות פרטיות.

 

DCIM100MEDIADJI_0637.JPG

נדל"ן מהשטח – פרויקטים בשלבי עבודה

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

בנייה בקייפ קורל, פלורידה

שם הפרויקט: בניית Single Family House בקייפ קורל – פלורידה

עיר ומדינה: קייפ קורל, פלורידה​, ארצות הברית

משך הפרויקט: כ – 14 חודשים

השקעה מינימלית: בניית בית כ – 140,000 $ 

על הפרויקט: 
רכישת מגרש בשטח 1 דונם, זמין לבנייה מיידית בלב אחת הערים היפות והצומחות בארה"ב (תמיד יהיו בתים מסביב…). החזקת המגרש לצבירת ערך עד להחלטה למכור (זמין למכירה בכל עת). מדובר במגרשים שנסחרו בשנים שלפני המשבר בסכומים של 130,000-170,000$ והם בדרכם שוב, למעלה. העסקה המוצעת כוללת גם את בניית הבית.
המגרש נרשם בטאבו האמריקאי על-שם הרוכש הפרטי, לרבות תעודת ביטוח לעסקה. בנוסף, אנו מספקים צילומי אוויר וסרטון וידאו סמוך למועד העסקה.
עלות בניית בית למשקיע נמוכה משמעותית ממחירי השוק וזאת הודות לעסקה שלנו מול הקבלן המקומי (הרווח היזמי למשקיע עומד על כ-25$ ל-ft²). הרווח בעסקה נוצר כבר ברכישת הקרקע והחתימה מול הקבלן. ניתן לבחור מודל לבנייה מבין שלושת המודלים המאושרים לנו (היתר בנייה מתקבל בתוך שבוע ימים), ולאחר הבנייה שתימשך מספר חודשים – מכירתו. במכירה יבואו לידי ביטוי הרווח היזמי וכמובן, עליית ערך הקרקע.

על האזור: 
קייפ קורל היא העיר המתפתחת ביותר בדרום-מערב פלורידה על חוף מפרץ מקסיקו, ומהצומחות ביותר בארה"ב כולה. בשנת 2017 דורגה במקום ה-1 בארה"ב במדד הערים הצומחות המשולב, ומקום 2 בקצב הגדילה עם הגירה חיובית של מעל 5,000 איש לשנה. בשנת 2018 העיר כבר מדורגת במקום ה-1 בקצב גדילת האוכלוסייה וכן מקום 1 בתמ"ג לנפש בכל רחבי ארה"ב!!! מדדים אלה יוצרים ביקושים גבוהים מאד לבנייה חדשה בעיר, שבה חיים כיום כ- 200,000 תושבים עם קצב התפתחות מואץ של מקומות תעסוקה רבים. העיר, אשר מתפתחת מדרום לצפון, מחזיקה בתכנית מתאר מסודרת והפיתוח ניכר בשטח. קייפ קורל הינה העיר השנייה בעולם(!) אחרי ונציה (איטליה) ביחס של מים לתושב, עם תעלות מים מלוחים ומתוקים באורך כולל של כ- 650 ק"מ!
הבתים בעיר הינם פרטיים (סינגל פאמילי האוס), על שטח קרקע עצום (כדונם לבית) עם אפשרות לבריכת שחייה פרטית בכל בית, ואלו הממוקמים "על המים" נהנים מגישה לתעלות עם סירות או יאכטות פרטיות.

מדד הערים הצומחות 2018 Forbes, רשומה בסעיף 9, מדורגת #1

DCIM100MEDIADJI_0637.JPG

נדל"ן מהשטח – פרויקטים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל