מלון בוטיק במושבה מגדל

מלון בוטיק במושבה מגדל

שם הפרויקט: מלון בוטיק במושבה מגדל

עיר ומדינה: מגדל, ישראל – אל מול הכנרת

משך הפרויקט: 48 חודשים

מהות הפרויקט: רכישת קרקע בייעוד מלונאי ובניית מלון בוטיק.

השקעה מינימלית: 400,000 ₪

על הפרויקט: החברה הובילה מהלך של רכישת קרקע בייעוד מלונאי, תכנון המלון וקבלת אישור ועידוד משרד התיירות להקמתו.המלון יהיה על בסיס מודל של וילות אירוח יוקרתיות, המשמשות כמלון בוטיק, תוך מתן שירותי אירוח הכוללים בריכה, חדר כושר, אוכל וספא.המלון במיקום ייחודי, על צלע גבעה, אל מול הכנרת, ובכל חדר נוף מלא לכנרת.המלון יוקם ויופעל על ידי חברת היזמים, תוך השגת תשואה שוטפת למשקיעים. היתר אמור להתקבל ברבעון הראשון של 2019 ומייד לאחריו תחל בניית המלון.

Migdal

נדל"ן מהשטח – פרויקטים

WhatsApp Image 2017-12-06 at 13.07.20 (1)

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

מלון בוטיק במושבה מגדל

שם הפרויקט: מלון בוטיק במושבה מגדל

עיר ומדינה: מגדל, ישראל – אל מול הכנרת

משך הפרויקט: 48 חודשים

מהות הפרויקט: רכישת קרקע בייעוד מלונאי ובניית מלון בוטיק.

השקעה מינימלית: 400,000 ₪

על הפרויקט: רכישת קרקע (הקרקע נרכשה) ובניית שלושה בתי יוקרה באחת הערים היציבות בארה"ב. הקרקע נרכשה בלב שכונה מבוקשת, בה מחסור בקרקעות לבנייה.

על האזור: החברה הובילה מהלך של רכישת קרקע בייעוד מלונאי, תכנון המלון וקבלת אישור ועידוד משרד התיירות להקמתו.המלון יהיה על בסיס מודל של וילות אירוח יוקרתיות, המשמשות כמלון בוטיק, תוך מתן שירותי אירוח הכוללים בריכה, חדר כושר, אוכל וספא.המלון במיקום ייחודי, על צלע גבעה, אל מול הכנרת, ובכל חדר נוף מלא לכנרת.המלון יוקם ויופעל על ידי חברת היזמים, תוך השגת תשואה שוטפת למשקיעים. היתר אמור להתקבל ברבעון הראשון של 2019 ומייד לאחריו תחל בניית המלון.

Migdal

נדל"ן מהשטח – פרויקטים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל