בת ים - פרויקט תמ"א

בת ים - פרויקט תמ"א

שם הפרויקט: התחדשות עירונית תמ"א 38/2 

עיר ומדינה: בת ים, ישראל

משך הפרויקט: כ – 4 שנים

מהות הפרויקט: הריסת בניין בן 16 דירות ובניית בניין חדש בן 64 דירות חדשות.

על הפרויקט: פרויקט הריסה ובנייה במסגרת הליך תמ"א 38. במסגרת הפרויקט, יחד עם השותפים העסקיים, בוצע הליך תכנוני והוצאת היתרים לבניית הפרוייקט החדש. הדירות החדשות, אשר ייבנו בגדלים של 3-4 חדרים, מיועדים להשכרה על מנת לייצר תשואה שוטפת למשקיעים בפרויקט. הפרוייקט כיום סיים את השלב התכנוני וממתין להיתר בנייה. 

Bat Yam Tama

נדל"ן מהשטח – פרויקטים

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

בת ים – פרויקט תמ"א

שם הפרויקט: התחדשות עירונית תמ"א 38/2 

עיר ומדינה: בת ים, ישראל

משך הפרויקט: כ – 4 שנים

מהות הפרויקט: הריסת בניין בן 16 דירות ובניית בניין חדש בן 64 דירות חדשות.

על הפרויקט: רכישת קרקע (הקרקע נרכשה) ובניית שלושה בתי יוקרה באחת הערים היציבות בארה"ב. הקרקע נרכשה בלב שכונה מבוקשת, בה מחסור בקרקעות לבנייה.

על הפרויקט: פרויקט הריסה ובנייה במסגרת הליך תמ"א 38. במסגרת הפרויקט, יחד עם השותפים העסקיים, בוצע הליך תכנוני והוצאת היתרים לבניית הפרויקט החדש. הדירות החדשות, אשר ייבנו בגדלים של 3-4 חדרים, מיועדים להשכרה על מנת לייצר תשואה שוטפת למשקיעים בפרויקט. הפרויקט כיום סיים את השלב התכנוני וממתין להיתר בנייה. 

Bat Yam Tama

נדל"ן מהשטח – פרויקטים

הדמייה

למידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

"הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה."

© כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

נגישות

הרשמו למועדון המשקיעים שלנו וקבלו את המדריך המלא להשקעות נדל"ן בחו"ל