הזדמנות מדהימה להשקעה מניבה!
#9 REA - מרכזים מסחריים בארה"ב!

רוכשים ביחד נכס מסחרי מאוכלס ומניב מרגע הרכישה
מתחת למחיר השוק (בהתחייבות!), ומממשים בתוך שנה וחצי בלבד!

מינימום כניסה להשקעה- 100k$

כדאיות כלכלית מרגע הרכישה

רוכשים את הנכס רק אם המחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, ואינו דורש שיפוץ והשבחה.
לא עומד בתנאי? לא קונים!

נכס מניב מיום הרכישה

הנכס מניב ומאוכלס ברובו כך שמהיום הראשון מתקבלת הכנסה שוטפת משכירויות.
לא עומד בתנאי? לא קונים!

עסקה קצרת טווח

מממשים את הנכס בטווח של כ- 18 חודשים על פי שוויו החדש, לאחר שהשבחנו והעלנו את ערכו הריאלי

שותפות אסטרטגית

שותפות עם אחת החברות הוותיקות והבולטות בתחום המכרזים בארה"ב, שמאחוריה כבר כ- 1,100 עסקאות מוצלחות של נכסים מסחריים ברחבי המדינה

השבחה חוזית בלבד

לאחר הזכייה, כל שנותר לנו הוא להשלים רכישה בלו"ז הלחוץ של פלטפורמת המכרזים (לכן ההון נאסף מראש) ואחרי השלמת הרכישה, לפעול להעלאת השווי וההכנסות על ידי השבחה חוזית. הווה אומר, אכלוס שטחים ריקים והעלאת שכר דירה לשוכרים הקיימים.

מי השוכרים שלנו?

אנחנו תמיד נחפש מרכזים מסחריים עם שוכרים וותיקים ומגוונים, בעלי מוסר תשלומים גבוה. נשאף שיהיה לפחות שוכר עוגן אחד שהוא חברה מרובת סניפים ברמת המדינה או ארה"ב בכלל. או כל חברה גדולה ורצינית שנסחרת בבורסה.
בין השוכרים בבעלותנו היום :
Dollar Tree, Ace, Aaron's, Choppe price, T-mobile, McDonalds, Starbucks, Walmart ועוד.

סיכון מופחת

בכל אפיק השקעה קיים סיכון כזה או אחר, אך בהשקעה במרכזים מסחריים הסיכון מופחת, מכיוון שהסיכון מתפזר. קחו לדוגמא השקעה בדירה אחת או בחנות קטנה בפינת רחוב. אם הדירה מושכרת, הכל בסדר. אם החנות מצליחה, גם, הכל בסדר. אבל מה אם לא? מתחילים להפסיד... בהשקעה במרכז מסחרי, בדומה להשקעה במולטי-פמילי, חנות ריקה לא משפיעה יותר מדי על השורה התחתונה, מכיוון שחנויות אחרות ימשיכו לשלם כרגיל. זוהי אסטרטגיה של השקעה בפיזור, וזוהי האג'נדה של אינווסטו.
בנוסף, בהשקעה זו הסיכון מופחת עוד יותר מכיוון שהפיזור בא לידי ביטוי ברבדים נוספים. מעבר לכמות השוכרים הרבה, גם כמות המשקיעים רבה כאשר כל אחד משקיע סכום יחסי בנכס גדול ויציב. קבוצת משקיעים תפיק מעסקה הרבה יותר, ותקטין משמעותית את הסיכון.
כמו כן, עצם היותו של הנכס גדול ורווחי מאפשר לנו להעמיד מנהל "על הקרקע" שיטפל בנכס ברמה היומית, משום שמענה מהיר ויעיל שווה נכס מצליח.
זכרו, תמיד עדיף להיות קטן בפרויקט גדול, מאשר גדול בפרויקט קטן!

מפשט את העניינים

להשקעות יש אופי דינאמי והן לא תמיד מתנהלות בדיוק עפ"י התכנית העסקית, לכן רצוי לבחור באפשרויות ההשקעה הפשוטות ביותר שניתן.
כל עוד בנינו את העסקה נכון, המרכז המסחרי מרוויח כסף והשוכרים עומדים בתשלומים, ההשקעה תמשיך לטפס כלפי מעלה.

רוצים לנצל את ההזדמנות?
דברו איתנו!

Investo Capital 

אינווסטו קפיטל הינה חברה להשקעות נדל"ן הפועלת בשיטה ייחודית, בה היזמים עצמם, מזמינים משקיעים להצטרף אליהם בכל פרויקט וכולם יחד הופכים לשותפים מן המניין. בכך, חוסכת אינווסטו למשקיעים "עמלות תיווך" ו"גזירת קופונים", וכולם מרוויחים יחדיו.
אינווסטו פועלת היום ב-11 מדינות בארה"ב ובפורטוגל במגוון אפיקי נדל"ן, לרבות מולטיפאמילי'ס, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בנייה חדשה, פרויקטי תיירות ופנאי, AIRBNB והפשרת עתודות קרקע.

אינווסטו קפיטל, אשר בבעלותם של אנשי העסקים והיזמים – נועם שפלטר ואוהד ארד (עו"ד, מתכננים פיננסיים), הינה חלק מקבוצת החברות 10X BRANDS הפועלת להקניית ידע וליווי פיננסי, לצד פיתוח עסקי והגשמה עצמית ב"שיטת 10X" של המיליארדר, יזם הנדל"ן האמריקאי והשותף שלנו, אותו אנו מייצגים בישראל, מר גרנט קרדון.

לשותפים כ-41 שנות ניסיון מצטבר בתחום, עסקאות בהיקף של 2 מיליארד ₪ בישראל ושווי נכסים מנוהלים (AUM) של מעל 600 מיליון $*.
בינואר 2024 קיבלה אינווסטו קפיטל הכרה מחברת הדירוג הבינלאומית
Dun & Bradstreet.

*נכון לדצמבר 2023 .

CONTACT

השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לנצל את ההזדמנות? דברו איתנו!

הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה." © כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.