הזדמנות מדהימה להשקעה מנצחת עכשיו בארה"ב!
מרכז מסחרי גדול באינדיאנה, אשר נרכש בכ-20% פחות ממחיר השוק!

למהירי החלטה בלבד, מרכז מסחרי גדול ומאוכלס בחוזה של יותר מ-20% הנחה ממחיר השוק! שוכרים גדולים וחזקים (חברות ציבוריות) עם חוזים לטווח ארוך, שכר דירה מהיום הראשון ורווח פוטנציאלי שלא פוגשים כל יום, אז מה הפלא שאנחנו כבר בפנים?!

מינימום כניסה להשקעה- $100,000

מספר המשקיעים מוגבל

ניצול
הזדמנות

החברה המוכרת בקשיי ניהול ותזרים, ונאלצת להיפטר מנכסיה. מחיר הרכישה משקף פוטנציאל רווח אדיר.

תשואה
מיידית

הנכס הנרכש במחיר של יותר מ- 20% הנחה על מחיר השוק.

נכס מניב
מהיום הראשון

הנכס מניב ומאוכלס ב-60%, כך שמהיום הראשון מתקבלת הכנסה משכירויות שתחולק למשקיעים. חלק מהשוכרים הן חברות ציבוריות.

פוטנציאל
השבחה עצום

כ-40% משטחי המרכז המסחרי פנויים, ראויים להשכרה ולא הושכרו בשל ניהול לקוי. השכרת השטח (חלקו כבר בתהליך) צפויה להעלות את שוויו והכנסותיו של הנכס מהותית.

עסקה
קצרת טווח

מממשים את הנכס בטווח של כ- 24 חודשים על פי שוויו החדש.

שותפות
אסטרטגית

שותפות עם אחת הקבוצות החזקות בתחום שמאחוריה כבר כ-1,100 עסקאות מוצלחות של נכסים מסחריים.

חשוב לדעת!

מיקסום הפעילות השיווקית

היות והמרכז המסחרי משווק את עצמו,וגם החנויות משווקות כל אחת את עצמה במקביל, פוטנציאל השיווק מתממש בצורה מקסימלית. מכיוון ששיווק זה מגדיל את הביקושים למרכז עצמו, הוא מביא הן לעלייה במחירי השכירות והן ליציבות לאורך זמן. בהשקעות אחרות לא קיימת הכפילות הזו, ממנה נהנים בעלי המרכז.

סיכון מופחת

בכל אפיק השקעה קיים סיכון כזה או אחר, אך בהשקעה במרכזים מסחריים הסיכון מופחת, מכיוון שהסיכון מתפזר על מספר חברות ציבוריות ורשתות ענק.קחו לדוגמא השקעה בדירה אחת או בחנות קטנה בפינת רחוב. אם הדירה מושכרת, הכל בסדר. אם החנות מצליחה, גם, הכל בסדר. אבל מה אם לא? מתחילים להפסיד... בהשקעה במרכז מסחרי, בדומה להשקעה במולטי-פמילי, חנות אחת שלא מצליחה לא משפיעה יותר מדי על השורה התחתונה, מכיוון שחנויות מצליחות אחרות יכולות לעמוד בקצב ולשמור על ההשקעה.

מפשט את העניינים

להשקעות יש אופי כזה, שהן דינמיות ולא תמיד הדברים מתנהלים "כמו בתוכנית העסקית". זו הסיבה שמשקיע סביר צריך להסתכל על אפשרויות ההשקעה הפשוטות ביותר שניתן. מרכזים מסחריים מתאימים לקטגוריה זו של השקעה. זה פשוט ורוב האנשים יבינו איך דברים עובדים. כל עוד המרכז המסחרי מרוויח כסף, השוכרים עומדים בתשלומים, ההשקעה תמשיך לטפס כלפי מעלה.

רוצים לנצל את ההזדמנות?
דברו איתנו!

Investo Capital 

אינווסטו קפיטל הינה חברה להשקעות נדל"ן הפועלת בשיטה ייחודית, בה היזמים עצמם, מזמינים משקיעים להצטרף אליהם בכל פרויקט וכולם יחד הופכים לשותפים מן המניין. בכך, חוסכת אינווסטו למשקיעים "עמלות תיווך" ו"גזירת קופונים", וכולם מרוויחים יחדיו.
אינווסטו פועלת היום ב-11 מדינות בארה"ב ובפורטוגל במגוון אפיקי נדל"ן, לרבות מולטיפאמילי'ס, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בנייה חדשה, פרויקטי תיירות ופנאי, AIRBNB והפשרת עתודות קרקע.

אינווסטו קפיטל, אשר בבעלותם של אנשי העסקים והיזמים – נועם שפלטר ואוהד ארד (עו"ד, מתכננים פיננסיים), הינה חלק מקבוצת החברות 10X BRANDS הפועלת להקניית ידע וליווי פיננסי, לצד פיתוח עסקי והגשמה עצמית ב"שיטת 10X" של המיליארדר, יזם הנדל"ן האמריקאי והשותף שלנו, אותו אנו מייצגים בישראל, מר גרנט קרדון.

לשותפים כ-41 שנות ניסיון מצטבר בתחום, עסקאות בהיקף של 2 מיליארד ₪ בישראל ושווי נכסים מנוהלים (AUM) של מעל 600 מיליון $*.
בינואר 2024 קיבלה אינווסטו קפיטל הכרה מחברת הדירוג הבינלאומית
Dun & Bradstreet.

*נכון לדצמבר 2023 .

CONTACT

להצטרפות השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לנצל את ההזדמנות? דברו איתנו!

הפרסום מהווה הצגה תיאורטית וכללית בלבד, ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד-1994 ("חוק השקעות משותפות")". משקיעים שיפנו ל-nvesto! ("החברה") על מנת להתעניין ולהשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ואישי אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. על כן, השקעה בליווי וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או חוק השקעות משותפות וכל חומר פרסומי אודות פרויקטים שמציגה החברה לא אושר על-ידי הרשות לניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. תנאי ההשקעה ופרטי העסקה המלאים ייחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, למספר מסויים של משקיעים פוטנציאליים (בהתאם להוראות חוק ניירות ערך) ורק המשקיעים המתאימים שיבחרו על-ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה והפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים אשר החליטו להשקיע בפרויקט יעשו זאת על סמך בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה." © כל הזכויות שמורות ל-investo המרכז הישראלי להשקעות בינלאומיות בע"מ

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.